درباره زیکس

زیکس ابزارهای کاربردی بسیاری در اختیار کاربران قرار می‌دهد که استفاده از آنها آسان بوده و هر کدام بخشی از نیاز روزانه کاربران کامپیوتر را برطرف میکند. این ابزارها مشابه فارسی نداشته و برای استفاده فارسی زبانان طراحی شده‌اند. از اپلیکیشن‌های ساده مانند مدیریت یادداشت تا برنامه‌های طراحی گرافیکی یا مدیریت مشتریان و… در زیکس قرار خواهند گرفت. پیشنهاد می‌کنیم سری به صفحه محصولات بزنید تا بیشتر با این ابزارها آشنا شوید. در صورت نیاز به پشتیبانی در صفحه مربوط به هر محصول و در قسمت نظرات در خدمت شما هستیم. همچنین می‌توانید با ایمیل xeex.ir@gmail.com هم تماس بگیرید.

بهزاد دانش پور

طراح اپ و وب سایت

درباره محصولات

محصولات و زیکس به همین شکلی می‌باشد که مشاهده می‌کنید. سعی ما در بروز کردن و افزودن امکانات جدید به برنامه‌ها است اما الزامی برای این کار نیست. در صورت بروز مشکل در برنامه‌های رایگان در قسمت مربوط به هر نرم افزار اطلاع رسانی کنید و ما تا حد امکان سعی در رفع اشکال خواهیم کرد. این رفع اشکال توسط زیکس اختیاری است. مسئولیت استفاده از برنامه‌ها نیز به عهده کاربران است. در برنامه‌های تجاری و خریدنی در صورت وجود اشکال (و نه کمبود امکانات) زیکس فورا سعی در رفع این ایرادات خواهد کرد و اپلیکیشن‌های تجاری در اولویت خواهند بود. بعنوان گارانتی وجه پرداخت شده برای اپلیکیشن‌ها تا 72 ساعت قابل بازگشت بوده و بعد از آن امکان بازگشت هزینه وجود ندارد.

سفارش کار اختصاصی

جهت سفارش طراحی اپ و خدمات گرافیکی طراحی رابط کاربری (UI)، طراحی لوگو و برندسازی، و موارد دیگر می‌توانید از طریق ایمیل xeex.ir@gmail.com با ما در ارتباط باشید.