هزینه طراحی لوگو چقدر است؟

هزینه طراحی لوگو در زیکس به نسبت درخواست مشتری متفاوت است. در واقع این شما هستید که قیمت را مشخص می‌کنید و به نسبت هزینه‌ای که می‌کنید برای شما کار انجام می‌شود.

هرچقدر هزینه بیشتر باشد خروجی کار باکیفیت تر خواهد بود…
بطور متوسط برای طراحی یک لوگوی با کیفیت باید دست کم ۱ میلیون تومان بودجه داشته باشید. اما با بودجه کمتر هم ما برای شما طراحی انجام می‌دهیم. حداقل هزینه قابل پرداخت در زیکس جهت کار طراحی لوگو ۳۰۰ هزار تومان می ‌باشد.

اگر بودجه شما کم باشد امکان طراحی مجدد وجود نخواهد داشت یا فقط یک طراحی مجدد انجام می‌شود. پس در صورتی که طرح مورد پسند شما نبود و می‌خواستید طرح دیگری ترسیم شود باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید. اما در سفارشات بالای یک میلیون تومان بدون نیاز به پرداخت هزینه بیشتر تا ۵ بار طراحی مجدد نیز انجام می‌شود.

پرداخت دستمزد طراحی به چه صورت است؟

مشتری می‌تواند پرداخت را بصورت کامل هنگام ثبت سفارش انجام دهد. و یا نیمی از مبلغ را در ابتدا و هنگام سفارش و نیمه دیگر را موقع تحویل گرفتن فایل نهایی پرداخت کند.

از طرح ترسیم شده راضی نیستم!

اگر از طرح ترسیم شده مورد پسند شما نبود زیکس این ضمانت را می‌دهد که هزینه پرداخت شده توسط شما را بازپس دهد. البته بدلیل وقتی که طراح صرف ترسیم کردن طرح شما می‌کند مبلغی بصورت توافقی از پولی که در ابتدا پرداخت کرده اید را کسر می‌کنیم. این یک روند منصفانه است اما اگر راضی نیستید زیکس تمام وجه پرداخت شده توسط شما را بدون کم و کاست به شما بازپس خواهد داد. با این تضمین و این نوع مشتری مداری حتی در صورتی که کار به سرانجام نرسید هم شما ناراضی نخواهید بود.

روش های پرداختی

در حال حاضر پرداخت بصورت کارت به کارت مستقیم به حساب طراح خواهد بود و زمانی که درگاه پرداخت آنلاین آماده شود از آن طریق هم می‌توانید پرداخت را انجام دهید.

همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل از طریق رمزارزها پرداخت را انجام بدهید. این امکان نیز جهت رفاه حال همطونان خارج از کشور یا مشتریان خارجی زیکس میسر شده است. جهت اطلاعات بیشتر از طریق حساب کاربری و ارسال تیکت در خدمت شما خواهیم بود.

فهرست