سایت جدید؟ طراحی گرافیکی چه شد؟

بعد از سالها فعالیت در زمینه خدمات طراحی گرافیکی و در کل کار خدماتی تصمیم گرفتم نوع فعالیت را عوض کنم و بجای آن محصول یا محصولاتی تولید کنم. با تجربه و اطلاعاتی که بدست آوردم اقدام به ساخت یک سری اپلیکیشن بسیار ساده و کاربری کرده‌ام و از این به بعد زیکس محل انتشار این محصولات خواهد بود. البته تعدادی از آنها هم کاملا رایگان هستند.

کار سفارشی و اختصاصی انجام می‌دهید؟

همانطور که قبل تر گفتم هدف تولید محصولات آماده است و سعی می‌کنم کمتر کار خدماتی انجام بدهم. فکر می‌کنم درآمد کارهای خدماتی برای من بصرفه نیست و جای پیشرفتی ندارد. اما اگر در توانم باشد بسته به مشتری و بودجه، سعی میکنم سفارش ساخت اپلیکیشن اختصاصی را رد نکنم.

طراحی لوگو چه شد؟

طراحی لوگو و پشتیبانی کارهای قبل برای مشتریان سابق را همچنان انجام می‌دهم. سفارشات جدید را هم در حد توان پیگیری می‌کنم. اما از این به بعد تمرکز من روی محصولات نرم افزاری زیکس خواهد بود. یکی از این ابزارها احتمالا یک برنامه ساده “طراحی لوگو” باشد! هنوز مطمئن نیستم ولی جزو ایده‌های آینده است. اگر تمایل به سفارش طراحی لوگو دارید می‌توانید جدیدترین تعرفه را در زیر مشاهده کنید و در صورت تمایل با ایمیل و اطلاعات درج شده در صفحه درباره زیکس با من در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

35 − = 27